PL / ENG
NEWSLETTER FINANSOWY
Otrzymuj najciekawsze informacje ze świata finansów oraz fragment książki gratis!
PL / ENG

Krok po kroku

►  Analiza potrzeb oraz możliwości inwestycyjnych oraz kredytowych

Jeżeli chcesz kupić nieruchomość w celu zaspokojenia swoich własnych potrzeb mieszkaniowych, czy też z myślą o wynajmie – RM KREDYTY pomoże Ci pozyskać dokładnie taki kredyt, jakiego potrzebujesz. Zawsze bierzemy pod uwagę zarówno Twoje obecne plany, jak i te, które dopiero mogą nastąpić. Zbudujemy dla Ciebie plan działania, który zabezpieczy Cię, najlepiej jak jest to możliwe!
 

►  Budowanie planu działania (krótko oraz długoterminowego)

Jaką nieruchomość chcesz kupić?
Jaka jest Twoja zdolność kredytowa?
W jakim celu kupujesz nieruchomość?
Czy będziesz w niej mieszkać, czy może ją wynajmiesz?
Czy chcesz kupić nieruchomość z wkładem własnym?
Jakie są Twoje plany na przyszłość?
Czy planujesz zakupić w kredycie kolejne nieruchomości?

Te i inne pytania pomogą nam stworzyć dla Ciebie plan działania, na najbliższe tygodnie, a nawet lata. A dobry plan to fundament sukcesu. Planując, zyskujesz na niższej racie ze względu na wybranie najlepszej oferty. W efekcie będziesz mógł kupić w kredycie na osobę fizyczną nawet cztery i więcej nieruchomości!

►  Przygotowanie ofert kredytowych spełniających potrzeby

Doskonale zdajemy sobie sprawę, z tego, że każdy ma inne potrzeby. Z tego powodu nasze oferty przygotowywane są specjalnie dla Ciebie - wszystko zależy od Twoich potrzeb oraz możliwości. Pomożemy Ci zrealizować Twoje cele niezależnie od tego, czy chciałbyś mieć po prostu możliwie najniższą ratę lub też kupić nieruchomość z jak najmniejszym wkładem własnym. 
 

►  Podpisanie umowy kredytowej i wypłata kredytu

Umowa kredytowa, często pisana jest językiem trudnym do zrozumienia. My wyjaśnimy Ci wszystkie niejasne kwestie związane z tym dokumentem oraz jeżeli znajdą się w niej zapisy niebezpieczne – na pewno Cię o tym poinformujemy. Pamiętaj! Umowę kredytową możesz podpisać w dowolnym miejscu za granicą lub w Polsce, niezależnie od tego w którym mieście pracuje Twój ekspert kredytowy. Po podpisaniu umowy kredytowej przychodzi czas na spełnienie warunków do wypłaty kredytu. Współpracując z nami będziesz dokładnie poinformowany co, jak i gdzie należy zrobić, aby kredyt został wypłacony jak najszybciej. 
 

►  Monitoring klienta i dalsza współpraca

Jeżeli po wypłacie kredytu, będziesz miał jakiekolwiek pytania, napisz lub po prostu do nas zadzwoń. Nasi eksperci są w stałym kontakcie z blisko 500 klientami. Osoby te dostają co miesiąc raport z rynku kredytów hipotecznych, a w nim najświeższe informacje ze świata kredytów, porównanie najlepszych ofert bankowych oraz prognozę na najbliższe miesiące.

POMOŻEMY CI

POPROŚ O ANALIZĘ MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNYCHTwoje imię

Twój e-mail

Twój numer telefonu

Miasto

Twoja wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonym w niniejszym formularzu w celach kontaktowych przez administratora danych zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Wyrażam zgodę na otrzymanie od RM Kredyty informacji kontaktowych na mój adres email/telefon komórkowy zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lutego 2002r.
 

Czy wiesz, że?
0 ZŁ WKŁADU WŁASNEGO

Nadal pozwala Ci dostać kredyt na blisko 100% wartości nieruchomości?

Czy wiesz, że?
ABY ROZLICZYĆ SIĘ Z REMONTU

wystarczą zwykłe zdjęcia nieruchomości?
 
Z NAMI MOŻESZ WIĘCEJ. ZADZWOŃ +48 503 804 619 LUB WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ.
 
GŁÓWNI PARTNERZY: